Degvielas sistēmas remonts

Degvielas sprauslu / smidzinātāju un augstspiediena sūkņa maiņa un remonts.

Veicot dzinēja diagnostiku un konstatējot, ka dzinēja sprauslas / smidzinātāji varētu būt izgājuši no ierindas, tad tos ir jādemontē no automašīnas un jāveic sprauslu / smidzinātāju pārbaude uz tam paredzēta stenda. Kad sprauslu diagnostika ir veikta, tad var pieņemt lēmumu par tālākajām darbībām.
Sprauslas / smidzinātāju pārbaude izmaksā 10.00 - 20.00 EUR / gab. + demontāža / montāža, kas auto modeļiem ir atšķirīga. Pie sprauslu demontāžas/ montāžas svarīgi ir veikt blīvgredzenu nomaiņu, kā arī attīrīt sprauslu sēžu vietu.

Mēs saviem klientiem piedāvājam uzstādīt gan jaunas, gan atjaunotas sprauslas / smidzinātājus. Cenu diapazons katram auto modelim ir stipri atšķirīgs. Vidēji vienas sprauslas / smidzinātāja atjaunošana izmaksā 80.00 - 180.00 EUR / gab.

Pastāv iespēja, ka sprauslas/ smidzinātāji ir izgājuši no ierindas augstspiediena sūkņa dēļ. Parasti to redz sprauslu / smidzinātāju izjaucot un atklājot, ka sprauslas iekšienē ir mazas metāliskas skaidiņas. Šādos gadījumos ir jādemontē visa degvielas sistēma, degvielas maģistrāles, degvielas reils un degvielas bāka. Visas šīs komponentes ir jāmazgā ultraskaņas vannās, lai tiktu pilnībā atbrīvotas no metāliskajām skaidiņām. Kad šīs procedūras ir veiktas ir jāuzstāda jaunās vai atjaunotās sprauslas/ smidzinātāji un jaunais / atjaunotais augstspiediena sūknis, obligāti jāveic degvielas filtra nomaiņa.

Visbiežāk par degvielas sistēmas problēmām liecina:
• paaugstināta dūmainība ;
• nevienmērīga dzinēja darbība ;
• paaugstināts degvielas patēriņš.


Mūsu pakalpojumi

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu

Auto diagnostika
Lai servisa meistars spētu veikt korektu un kvalitatīvu automašīnas remontu, nepieciešams veikt sākotnēju diagnostiku. Iegādājoties auto rekomendējam veikt pilnu auto diagnostiku.
Kondicionieru uzpilde
Veicam gaisa kondicionieru sistēmas defektāciju, uzpildi un remontu.
Dzinēja remonts
Veicam pilna spektra dzinēju remontu un apkopes pēc ražotāja noteiktiem standartiem.
Transmisijas remonts
Veicam manuālo, automātisko un robotizēto ātrumkārbu remontu un apkopes pēc ražotāja noteiktiem standartiem. Piedāvājam klientam uzstādīt jaunus/ atjaunotus spararatus un sajūga komplektus.
Ritošās daļas
remonts
Veicam ritošās daļas, bremžu sistēmas un auto amortizācijas remontu. Piedāvājam klientam uzstādīt jaunas/ atjaunotas stūres iekārtas.
Izplūdes sistēmas remonts
Kvēpu filtra (DPF) mazgāšana
Veicam kvēpu filtru (DPF)/ katalizatoru profesionālu tīrīšanu, EGR vārstu nomaiņu vai remontu.
Ieplūdes sistēmas remonts
Ieplūdes kolektora un dzinēja galvas ieplūdes kanālu tīrīšana / attīrīšana.
Savirzes regulēšana
Veicam riteņu ģeometrijas pārbaudi un regulēšanu vai savirzes / sagāzuma / savērsuma pārbaudi un regulēšanu.
Riepu montāža / balansēšana
Veicam riepu montāžu, balansēšanu un nepieciešamības gadījumā uzglabāsim jūsu automašīnas riepas līdz nākošajai riepu maiņas sezonai.
Degvielas sistēmas remonts
Veicam degvielas sistēmu diagnostiku/remontu. Dīzeļdzinēju degvielas sprauslu un augstspiediena sūkņu remontu/ nomaiņu.

Kas mēs esam?

SIA PRORING Latvia uzņēmums ir dibināts 2013. Gada 13 novembrī. Uzņēmums ir sadalīts divos pamatdarbības virzienos:

Autoserviss
Ražošana


Autoservisa misija ir veikt kvalitatīvu auto remontu pēc ražotāju noteiktiem standartiem.

Ražošanas cehs ir sadalīts vairākos departamentos:
Metālapstrādes departaments- virpošana/ frēzēšana/ metināšana/ balansēšana un konstrukciju izgatavošana
Industriālās mazgāšanas departaments- augstspiediena un ultraskaņas mazgāšana
Atjaunošanas departaments- spararatu un sajūgu atjaunošana | stūres iekārtu atjaunošana | dzinēja bloku, galvu diagnostika un remonts

2018. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

Kontakti

Uz augšu