Degvielas sistēmas remonts

Degvielas sprauslu/ smidzinātāju un augstspiediena sūkņa maiņa un remonts.

Veicot dzinēja diagnostiku un konstatējot, ka dzinēja sprauslas/ smidzinātāji varētu būt izgājuši no ierindas tās ir jādemontē no automašīna un jāveic sprauslu/ smidzinātāju pārbaude uz tam paredzēta stenda. Kad sprauslu diagnostika ir veikta var pieņemt lēmumu par tālākajām darbībām.
Sprauslas/ smidzinātāju pārbaude izmaksā 10.00 - 15.00 EUR/ gb. + demontāža/ montāža, kas auto modeļiem ir atšķirīga. Pie sprauslu demontāžas/ montāžas svarīgi ir veikt blīvgredzenu nomaiņu, kā arī attīrīt sprauslu sēžu vietu.
Mēs piedāvājam saviem klientiem uzstādīt jaunas sprauslas/ smidzinātājus un atjaunotas. Cenu diapazons katram auto modelim ir stipri atšķirīgs. Vidēji vienas sprauslas/ smidzinātāja atjaunošana izmaksā 200.00 EUR/ gb.

Pastāv iespēja, ka sprauslas/ smidzinātāji ir izgājuši no ierindas augstspiediena sūkņa dēļ. Parasti to redz sprauslu/ smidzinātāju izjaucot un atklājot, ka sprauslas iekšienē ir mazas metāliskas skaidiņas. Šādos gadījumos ir jādemontē visa degvielas sistēma, degvielas maģistrāles, degvielas reils un degvielas bāka. Visas šīs komponentes ir jāmazgā ultraskaņas vannās, lai tiktu pilnībā atbrīvotas no metāliskajām skaidiņām. Kad šīs procedūras ir veiktas ir jāuzstāda jaunās vai atjaunotās sprauslas/ smidzinātāji un jaunais/ atjaunotais augstspiediena sūknis, obligāti jāveic degvielas filtra nomaiņa.

Visbiežāk par degvielas sistēmas problēmām liecina paaugstināta dūmainība, nevienmērīga dzinēja darbība un paaugstināts degvielas patēriņš.


Mūsu pakalpojumi

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu

Kas mēs esam?

SIA PRORING Latvia uzņēmums ir dibināts 2013. Gada 13 novembrī. Uzņēmums ir sadalīts divos pamatdarbības virzienos:

Autoserviss
Ražošana


Autoservisa misija ir veikt kvalitatīvu auto remontu pēc ražotāju noteiktiem standartiem.

Ražošanas cehs ir sadalīts vairākos departamentos:
Metālapstrādes departaments- virpošana/ frēzēšana/ metināšana/ balansēšana un konstrukciju izgatavošana
Industriālās mazgāšanas departaments- augstspiediena un ultraskaņas mazgāšana
Atjaunošanas departaments- spararatu un sajūgu atjaunošana | stūres iekārtu atjaunošana | dzinēja bloku, galvu diagnostika un remonts

2018. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

Kontakti

Uz augšu