Auto diagnostika

Auto pirms pirkšanas pārbaude / kompleksā diagnostika


Uzskatām, ka šī ir obligāta nepieciešamība pie jebkura mazlietota vai lietota auto iegādes. Šāda veida pārbaude mūsu autoservisā sniegs atbildes par konkrētā auto vispārējo tehnisko un vizuālo stāvokli/ nolietojumu. Servisa vadītājs spēs komentēt izvēlētā auto ekspluatācijas izmaksas, kā arī informēs par auto vājajiem mezgliem, paredzamajiem remontiem un to izmaksām.

Diagnostika ietver:

  • Vizuāla auto apskate (virsbūve, šasija, salons, bagāžas nodalījums)
  • Virsbūves detaļu pārbaude ar krāsas biezuma mērītāju
  • Datora diagnostika
  • Ritošās daļas diagnostika
  • Dzinēja un transmisijas diagnostika
  • Testa brauciena veikšana

Kopējais diagnostikas laiks - 2 līdz 3 stundas

Kopējās izmaksas -
60.00 EUR ar PVN bez autoDNA atskaite
70.00 EUR ar PVN ar autoDNA atskaite

Esam noslēguši sadarbības līgumu ar uzņēmumu autoDNA, kas ir vadošais lietotu auto vēstures informācijas sniedzējs no Eiropas un ASV.

Sagatavošana CSDD tehniskajai apskatei
Sagatavošanas laikā būtībā tiek veikta identiska pārbaude, kādu veic CSDD TA inspektori, izņemot dzinēja atgāžu (CO, CH) pārbaudi, kā arī tiek iekļauta apgaismojuma maiņa un šķidrumu papildināšana nepieciešamības gadījumā. Pēc pārbaudes klients saņem nepieciešamo remontdarbu sarakstu un to izmaksas.

Kopējais pārbaudes laiks - 2 stundas

Kopējās izmaksas - 35.00 EUR ar PVN
Dzinēja diagnostika
Diagnostikas laikā tiek veikta datora diagnostika, kuras laikā iespējams pārliecināties par dzinēja mezglu darbību. Tiek veikta kļūdu nolasīšana un to analīze. Dzinējam tiek veikta vizuāla apskate, lai pārliecinātos, ka dzinējam nav degvielas/ dzesēšanas šķidruma/ eļļu noplūde.

Kopējais diagnostikas laiks - 1.5 stunda

Kopējās izmaksas - 35.00 EUR ar PVN
Ritošās daļas diagnostika
Ritošās daļas diagnostikā tiek pārbaudīta visa automašīnas piekare- sviras, bukses, sailentbloki, stūres iekārta/ reika, stūres stieņi un šarnīri, rumbas gultņi, atsperes, amortizatori un amortizatoru atbalsta gultņi, atbalsta šarnīri, kā arī piedziņas elementi- pusasis un/ vai kardānvārpsta.
Ritošās diagnostikas laikā tiek veikta arī bremžu sistēmas pārbaude- tiek pārbaudīts bremžu disku un uzliku stāvoklis.

Kopējais diagnostikas laiks - 1 stunda

Kopējās izmaksas - 25.00 EUR ar PVN
Transmisijas diagnostika - manuālajām, robotizētajām (DSG, Stronic) un automātiskajām ātrumkārbām
Automātiskajām un robotizētajām (DSG, Stronic) ātrumkārbām diagnostika tiek veikta ar vispārēju pārbaudi- eļļas līmeņa un viskozitātes pārbaudi. Tiek veikta datora diagnostika ar specializētām iekārtām, ar kurām tiek testēta elektroniskās vadības sistēma (devēji, instalācija, solenoīdu vārsti, vadības bloks utt.), tiek veikts testa brauciens (ja auto ir braucams) meistara pavadībā pārbaudot automātiskās ātrumkārbas nekorektu darbību - izslīdēšanu, sitienus un tamlīdzīgus defektus.

Manuālajām ātrumkārbām diagnostika tiek veikta tikai ar testa braucienu (ja auto ir braucams) meistara pavadībā, testējot pašas ātrumkārbas darbību, sajūga elementu darbību/nolietojumu, kā arī novērtējot dubultmasas/ divmasas spararata stāvokli.

Defektējot manuālās ātrumkārbas nākas saskarties ar gadījumiem, kad to ir iespējams defektēt tikai demontējot un izjaucot, bet jau iepriekš klientam spējam nosaukt aptuvenās remonta izmaksas ar kurām var rēķināties.

Ātrumkārbas diagnostika - 35.00 EUR ar PVN

Mūsu pakalpojumi

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu

Kas mēs esam?

SIA PRORING Latvia uzņēmums ir dibināts 2013. Gada 13 novembrī. Uzņēmums ir sadalīts divos pamatdarbības virzienos:

Autoserviss
Ražošana


Autoservisa misija ir veikt kvalitatīvu auto remontu pēc ražotāju noteiktiem standartiem.

Ražošanas cehs ir sadalīts vairākos departamentos:
Metālapstrādes departaments- virpošana/ frēzēšana/ metināšana/ balansēšana un konstrukciju izgatavošana
Industriālās mazgāšanas departaments- augstspiediena un ultraskaņas mazgāšana
Atjaunošanas departaments- spararatu un sajūgu atjaunošana | stūres iekārtu atjaunošana | dzinēja bloku, galvu diagnostika un remonts

2018. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

Kontakti

Uz augšu