Savirzes / savērsuma regulēšana

Pēc jebkura ritošās daļas remonta autoražotāji ir norādījuši obligātu autoservisa procedūru - riteņu ģeometrijas pārbaudi un regulēšanu vai savirzes / sagāzuma / savērsuma pārbaudi un regulēšanu.

Riteņu ģeometrijas pārbaude un / vai regulēšana tiek rekomendēta arī uzstādot jaunas riepas, lai nesaskartos ar situāciju, ka riepas priekšlaicīgi nodilst vai nodilst nevienmērīgi.

Lai veiktu šo procedūru ir nepieciešams atbilstošs riteņu ģeometrijas regulēšanas stends.
Mūsu servisā tiek izmantota jaunākās paaudzes HOFMANN Geoliner ražotāja iekārta. HOFMANN ražotāja iekārtas tiek atzītas par pasaulē precīzākajām regulēšanas iekārtām, kuras spēj apkalpot jaunākos autoražotāju modeļus.

Lai riteņu ģeometrija tiktu regulēta precīzi svarīgs nosacījums ir ritošās daļas stāvoklis. Šī iemesla dēļ, pirms savirzes/ savērsuma regulēšanas, rekomendējam izmantot pakalpojumu - Ritošās daļas diagnostika, lai izslēgtu iespējamību, ka kāda ritošās daļas bukse, sailentbloks vai šarnīrs ir izgājis no ierindas.

Cenas:

Riteņu ģeometrijas pārbaude - 20.00 EUR
Riteņu ģeometrijas pārbaude + regulēšana- 50.00 EUR


* Cenas norādītas ar PVN.

Mūsu pakalpojumi

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu

Kas mēs esam?

SIA PRORING Latvia uzņēmums ir dibināts 2013. Gada 13 novembrī. Uzņēmums ir sadalīts divos pamatdarbības virzienos:

Autoserviss
Ražošana


Autoservisa misija ir veikt kvalitatīvu auto remontu pēc ražotāju noteiktiem standartiem.

Ražošanas cehs ir sadalīts vairākos departamentos:
Metālapstrādes departaments- virpošana/ frēzēšana/ metināšana/ balansēšana un konstrukciju izgatavošana
Industriālās mazgāšanas departaments- augstspiediena un ultraskaņas mazgāšana
Atjaunošanas departaments- spararatu un sajūgu atjaunošana | stūres iekārtu atjaunošana | dzinēja bloku, galvu diagnostika un remonts

2018. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

Kontakti

Uz augšu