Kvēpu filtra / DPF filtra / partikulārā filtra mazgāšanaVeicam kvēpu filtru / DPF filtru mazgāšanu / tīrīšanu vieglajām automašīnām, traktortehnikai, autobusiem un lielajam komerctransportam.

- Katram kvēpu filtram tiek veikta vizuāla pārbaude ar endoskopa palīdzību, lai izslēgtu iespējamību, ka filtrs ir mehāniski bojāts, saplaisājis vai sakusis.
- Ja vizuālo pārbaudi filtrs ir izgājis tas tiek ievietots iekārtā, kur tiek veikts pretspiediena mērījums un mazgāšanas plāna sastādīšana.
- Iekārta izstrādā mazgāšanas / žāvēšanas ciklu, kas parasti ilgst no 2-3 h.
- Kad mazgāšanas un žāvēšanas cikls ir veikts, tiek izpildīts pēdējais cikls - pretspiediena mērījumi, lai pārliecinātos, ka mazgāšanas cikls ir noslēdzies veiksmīgi.

Kvēpu filtra mazgāšanai tiek dota garantija, ka tā caurplūdes rādījumi pēc mazgāšanas būs analogi jauna filtra caurplūdes rādījumiem.
Pēc mazgāšanas klientam tiek izsniegts apliecinājums, ka kvēpu (DPF) filtrs ir izmazgāts, kur norādīti pretspiediena mērījumi pirms / pēc mazgāšanas.


Kvēpu (DPF) filtra mazgāšanas / tīrīšanas izmaksas:

  • Vieglās automašīnas - 120.00 EUR
  • Autobusi -  250.00 EUR
  • Lielais komerctransports un spectehnika - atkarībā no filtra uzbūves, cena var mainīties

*Cenas norādītas ar PVN

Pēc kvēpu filtra mazgāšanas un uzstādīšanas atpakaļ uz automašīnas, rekomendējam ar datordiagnostikas palīdzību dzēst visus kļūdu kodus, pārbaudīt aktīvu kļūdu esamību, veikt temperatūras sensoru, spiediena sensoru pārbaudi, kā arī veikt atzīmi, ka automašīnai uzstādīts jauns filtrs.

* kvēpu filtru (DPF) nogādājot uz mazgāšanu nepieciešams izskrūvēt visus temperatūras devējus/ zondes.
Ja tos nav iespējams izskrūvēt (ierūsējuši, norautas vītnes utt.) tos var atstāt filtrā, bet pastāv varbūtība, ka mazgāšanas laikā tie tiek bojāti, par ko PRORING Latvia neuzņemas atbildību.

* ja filtrs ir monolīts ar izpūtēja cauruli un ir garāks par 1m, tad to ir nepieciešams uz mazgāšanas procesu atdalīt no caurules.
Šī procedūra ir maksas pakalpojums - 20.00 - 45.00 EUR par caurules saīsināšanu un sametināšanu kopā pēc mazgāšanas procesa nodrošinot sākotnējo izplūdes sistēmas caurules ģeometriju.

Rīgas robežās veicam bezmaksas filtra paņemšanu no jūsu servisa un nogādāšanuto atpakaļ jau izmazgātu.

Mūsu pakalpojumi

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu

Uz augšu

Kas mēs esam?

SIA PRORING Latvia uzņēmums ir dibināts 2013. Gada 13 novembrī. Uzņēmums ir sadalīts divos pamatdarbības virzienos:

Autoserviss
Ražošana


Autoservisa misija ir veikt kvalitatīvu auto remontu pēc ražotāju noteiktiem standartiem.

Ražošanas cehs ir sadalīts vairākos departamentos:
Metālapstrādes departaments- virpošana/ frēzēšana/ metināšana/ balansēšana un konstrukciju izgatavošana
Industriālās mazgāšanas departaments- augstspiediena un ultraskaņas mazgāšana
Atjaunošanas departaments- spararatu un sajūgu atjaunošana | stūres iekārtu atjaunošana | dzinēja bloku, galvu diagnostika un remonts

2018. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

Kontakti